Hospodársky denník
USD40,704 Sk
EUR41,618 Sk
CHF28,182 Sk
CZK1,334 Sk
  Utorok  17.Decembra 2002
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Prezident Chávez odvracia úder

Venezuelský prezident Hugo Chávez ani po dvoch týždňoch masového štrajku opozície nemieni ustúpiť a odstúpiť. Naopak, rozhodol sa odvrátiť úder. Armáda sa v nedeľu. . .

Medzerami k vojne

Opozícia sa ešte nedohodla

Britskí zbrojní experti objavili v správe o zbrojnom programe a vojenskom arzenáli Iraku medzery, ktoré by mohli byť podľa vládnych kruhov v Lond. . .

Vábenie Švajčiarov

Prezident K. Villiger v SR

Ešte pred ukončením svojej prezidentskej funkcie sa Kaspar Villiger, švajčiarsky Primus inter pares čiže Prvý medzi rovnými, na pozvanie prezide. . .

Traja králi - vrahovia?

Malý Ježiš bol utečenec a traja králi boli zapletení do sprisahania s cieľom zavraždiť ho, tvrdí podľa správ denníka Daily Telegraph biskup anglikánskej cirkvi v Litchf. . .

udalosti

Veľký hlad

Tridsaťosem miliónov Afričanov je ohrozených hladomorom, vyplýva z najnovších údajov OSN. Len v Zambii, Zimbabwe a ďalších krajinách na juhu kontinentu žije 15 miliónov ľ. . .

Plavšičová cíti vinu

Tvrdé obvinenie Slobodana Miloševiča

Haag (TASR) - Bývalá bosniansko-srbská prezidentka Biljana Plavšičová včera predstúpila pred Medzinárodný trestný tribunál pre býval. . .

Svetlý moment Európy

Francúzsko presviedča, Nórsko uvažuje

Kodanský summitu EÚ môže vstúpiť do dejín ako jeden z jej najsvetlejších momentov. Po rokoch vyjednávaní únia konečne zozbierala od. . .

Vzdialení od demokracie

Pokrok v Kosove, štatút zostáva

Priština (TASR) - Vedúci delegácie BR OSN, nórsky veľvyslanec Peter Kolby na záver informačnej návštevy Kosova vyhlásil, že v provinci. . .

Al Gore nebude kandidovať

Demokrati musia hľadať nové tváre

Washington (TASR) - Bývalý americký viceprezident Al Gore nebude vo voľbách v roku 2004 opäť kandidovať na prezidentskú funkciu z. . .

Neúspešné prieniky

Prestrelky na juhu a severe pásma

Gaza (TASR) - Dvoch aktivistov radikálneho islamského hnutia Hamas, ktorí sa pokúsili preniknúť na územie židovského štátu zo severnej . . .

. . .

Počasie

Na našom území očakávame prevládanie nepriaznivého vplyvu počasia miernej intenzity. Častejší je pocit nespokojnosti, nervozity, malátnosti až depresie, môže dôjsť k narušeniu koncentrácie. Pri telesnej a duševnej námahe nastáva rýchlejšie únava. Vyššia môže byť záťaž srdcovo-cievneho systému, predpokladáme intenzívnejšie reumatické ťažkosti, bolesti hlavy, starších poranení a výskyt fantómových bolestí. Zhoršený môže byť priebeh ochorení dýchacieho, prípadne zažívacieho systému.Zajtra možnosť ústupu zdravotných ťažkostí podmienených počasím.(zč)

Dnes bude zamračené a na väčšine územia sneženie. Najvyššia teplota -3 až 1, na horách vo výške 1500 m okolo -4 stupne. Slabý juhovýchodný až južný vietor.V streda bude premenlivá veľká oblačnosť a na mnohých miestach snehové prehánky, na severe aj trvalejšie sneženie. Nočná teplota -2 až -6, v údoliach okolo -8, denná -5 až -1 stupeň. Vo štvrtok bude polojasno, ojedinele snehové prehánky. Nočná teplota -4 až -9, v údoliach -10 až -16, denná teplota -6 až -2 stupne.Slnko vyjde zajtra o 7.40 a zapadne o 15.58.

Amsterdamobčasný dážď4
Atényobčasný dážď13
Belehraddážď4
Berlíndážď so snehom0
Bratislavasneženie-1
Bruseloblačno3
Budapešťsneženie0
Bukurešťzamračené0
Frankfurtobčasný dážď3
Helsinkipolojasno-2
Istanbulobčasný dážď7
Kodaňzamračené0
Kyjevjasno-8
Lisabondážď11
Londýnoblačno4
Madridoblačno10
Moskvapolojasno-8
Oslopolooblačno-3
Paríždážď7
Prahadážď so snehom2
Rímoblačno13
Sofiazamračené1
Štokholmoblačno3
Varšavasneženie-2
Viedeňsneženie0
Záhrebzamračené2
Ženevazamračené7

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.