Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Krach mu na tričko pripísali, úspech už nie

Podiel z UEFA a FIFA tvorí jednu štvrtinu v rozpočte SFZ na celkové zabezpečenie futbalu na Slovensku

Konferencia Slovenského futbalového zväzu (SFZ) potvr. . .

Nepresvedčili

V úvodných pretekoch finálového 9. kola SP v biatlone v Holmenkollene v šprinte na 7,5 km zvíťazila už po tretí raz za sebou Apelová pred Dafovskou a Išmuratovovou. Štvrtá skončila For. . .

Gólom vyradil brankára

Nagy, Zedník, Bartečko úspešne strieľali

Hokejová NHL mala v noci na štvrtok na programe sedem zápasov, v ktorých nastúpilo 11 Slovákov s bilanciou troch gólov a piatich asi. . .

Klubom vládnu Španieli

Slovenskému majstrovi ostáva iba snívanie

Stredajšími zápasmi C a D skupiny sa skončila druhá fáza futblovej Ligy majstrov. Sparta Praha zdolala FC Porto 2:0, Panathinaikos . . .

Krátko

BASKETBAL: Boston - Cleveland 96:70, Charlotte - Indiana 94:88, Philadelphia - Miami 77:82, New Jersey - Portland 97:82, San Antonio - LA Lakers 108:90, Denver - Washington 75:107 v NBA.

TE. . .

Úlohy dôsledne neplnia

SOV ešte nevyhodnotil účasť na ZOH 2002

Výkonný výbor Slovenského olympijského výboru mal včera bilancovať účinkovanie našich olympionikov na ZOH 2002 v Salt Lake City. Komp. . .

Stalo sa

Trojici slovenských junioriek sa na ME v Solúne nepodarilo obhájiť bronzové medaily z vlaňajšieho šampionátu. Paradoxne ho tam získali nástrelom 1171 bodov, o tri body slabším, ako dosiahli. . .

Génový doping

Predstavitelia Svetovej antidopingovej agentúry (WADA) sa na konferencii v Long Islande zhodli, že genetické inžinierstvo by sa malo považovať za doping. Šéf WADA D. Pound sa bojí, že . . .

Nemá bronz

Britskému zjazdárovi A. Baxterovi odobrali bronz, ktorý získal na ZOH 2002 v Salt Lake City v slalome. Rozhodla o tom exekutíva MOV na základe záverov vyšetrovacej komisie, ktorá ho uznal. . .

Suverén ľadu

Majstrom sveta v krasokorčuľovaní sa v Nagane stal už po štvrtý raz Rus A. Jagudin, ktorý získal v priebehu dvoch mesiacov európske, svetové i olympijské zlato. Druhý skončil Američan. . .

. . .

Počasie

Dnes bude veľká, na juhu popoludní zmenšená oblačnosť. Miestami občasný dážď alebo prehánky, na severe od 600 m snehové. Najvyššia denná teplota 5 až 10, na severozápade okolo 4 stupne. Teplota na horách vo výške 1500 m okolo -4 stupne. Severozápadný až severný vietor 4 až 8, na horách a v nárazoch na juhozápade okolo 15 m/s.V sobotu bude premenlivá veľká oblačnosť a na viacerých miestach občasné zrážky, aj v nížinách väčšinou snehové. Veterno. Nočná teplota 4 až 0, v horských dolinách miestami slabý mráz, denná teplota 4 až 8 stupňov, na severe okolo 2 stupne. V nedeľu bude prevažne oblačno a miestami snehové prehánky, v západnej polovici časom zmenšená oblačnosť. Veterno. Nočná teplota 2 až -2, v údoliach okolo -4, denná teplota 1 až 6 stupňov.Slnko vyjde zajtra o 5.50 a zapadne o 18.08 hod.