Hospodársky denník
USD47,686 Sk
EUR41,79 Sk
CHF28,633 Sk
CZK1,341 Sk
  Streda  27.Marca 2002
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

...

. . .

Naša vrodená chyba?

Asociačná rada EÚ a misia MMF predostreli vláde M. Dzurindu svoje znepokojenie z vývoja slovenskej ekonomiky v uplynulých troch rokoch. Upozornili na vysokú mieru nezamestnano. . .

Únia dala zelenú Galileovi

Prevážili finančné a strategické výhody projektu

Ministri dopravy a telekomunikácií členských štátov EÚ sa včera v Bruseli dohodli na financovaní veľkolepého projektu. . .

Cena vyššia ako predpoklad

Taliansky SNAM nesúhlasil s takou vysokou ponukou

„Pri ocenení SPP sme aplikovali medzinárodné metódy - jednu hlavnú a dve podporné. No pri aplikácii všetkých troch . . .

Zisk RWE

Energetický koncern RWE AG oznámil, že prekonal svoje prognózy ziskov na rok 2001 a v skrátenom fiškálnom roku od júla do decembra 2001 dosiahol operačný zisk 2,03 mld. EUR, čo predstavuj. . .

Dôvera stúpa

Spotrebiteľská dôvera v USA sa v marci dostala na svoju najvyššiu úroveň od augusta minulého roka, keď hodnota indexu dosiahla 110,2 bodu oproti februárovému revidovanému výsledku 94,. . .

Ďalší gigant

Švédska telekomunikačná spoločnosť Telia prevezme svojho fínskeho konkurenta Sonera, čím vznikne dominantný telekomunikačný operátor v Škandinávii. Trhová kapitalizácia oboch spoločno. . .

Transfer úspor?

Negatívne makroekonomické trendy v slovenskej ekonomike v uplynulých dňoch konštatovalo aj zahraničie. Znepokojenie EÚ vyvolávajú okrem vysokej nezamestnanosti a schodku verejných. . .

. . .

Počasie

Dnes bude jasno až polojasno, na horách časom oblačno. Najvyššia denná teplota 9 až 14, v severnej polovici územia zväčša okolo 6 stupňov. Teplota na horách vo výške 1500 m okolo 0 stupňov. Severný vietor 2 až 5, na juhozápade a východe miestami okolo 7 m/s. Vo štvrtok bude jasno až polojasno, na východe časom až oblačno a na horách ojedinele snehové prehánky. Nočná teplota -1 až -5, v údoliach okolo -7 stupňov, denná teplota 10 až 14, na severe okolo 7 stupňov. V piatok bude jasno alebo len malá oblačnosť. Nočná teplota 0 až -4, v údoliach okolo -6 stupňov, denná teplota 11 až 16, na severe okolo 9 stupňov.Slnko vyjde zajtra o 6.40 a zapadne o 19.15 hod.

Amsterdampolojasno12
Aténydážď6
Belehradpolooblačno9
Berlínjasno9
Bratislavapolooblačno12
Brusel oblačno9
Budapešťpolooblačno11
Bukurešť dážď8
Frankfurt jasno9 
Helsinkipolojasno6
Istanbuldážď8
Kodaňoblačno11
Kyjevoblačno9
Lisabonpolojasno17
Londýnpolojasno12
Madridpolojasno21
Moskvaslnečno1
Oslodážď so snehom3
Parížjasno11
Prahapolooblačno9
Rímpolooblačno14
Sofiadážď3
Štokholmpolojasno9
Varšavajasno8
Viedeňpolooblačno8
Záhreboblačno8
Ženevajasno11

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.