Hospodársky denník
USD48,295 Sk
EUR42,058 Sk
CHF28,483 Sk
CZK1,332 Sk
  Štvrtok  7.Marca 2002
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Politicky rozdelené Maďarsko

Najtvrdšia kampaň od zmeny spoločenských pomerov

Presne o mesiac sa v susednom Maďarsku uskutoční prvé kolo parlamentných volieb. Nikto nepochybuje o tom, že po prvom. . .

Polovičaté pravdy

Príslušníci americkej armády spolu s afganskými ozbrojenými silami sa snažia dať posledné zbohom zvyškom bojovníkov al-Káidy a Talibanu v provincii Paktíja. Stále však nie je c. . .

A priori odmietnuté

Blair sa nechytil šance, ktorú mu dal Irak

Irak v súčasnosti predstavuje najväčšie nebezpečenstvo pre svet. Stačí sa pozrieť na horúčkovitú diplomaciu Veľkej Británie, ktor. . .

Trest pre Borodina

Na peňažný trest vo výške 300 000 švajčiarskych frankov (203 000 eur) odsúdila švajčiarska justícia za pranie špinavých peňazí bývalého riaditeľa prevádzkovo-hospodárskeho odb. . .

Tri milióny a bývanie

Takmer tri milióny osôb vo Francúzsku majú vážne problémy s bývaním. Zo správy Nadácie abbého Pierra vyplýva, že 86 000 ľudí sú bezdomovci a z nich je 16 000 detí a 29 perc. . .

O Šaronovi až v júni

Premiérovi dôveruje čoraz menej Izraelčanov

Bruselský odvolací súd včera stanovil na 15. mája ďalšie pojednávanie o tom, či má Belgicko právo trestne stíhať izraelského pr. . .

Prvá priorita Španielska

Baskickí separatisti sa mobilizujú

Madrid (TASR) - Španielsko považuje proces rozširovania EÚ za absolútne nezvratný a stanovilo si ho za svoju prioritu. Vyhlásil to . . .

Zvláštna ekonomická zóna

Rusko varuje pred izoláciou Kaliningradu

Svetlogorsk/Varšava (TASR) - Rozšírenie EÚ o nových členov - Poľsko a Litvu - sa nesmie negatívne odraziť na situácii ruskej K. . .

Zabili vraj polovicu síl

Nastal čas na návrat utečencov domov

Jednotky vedené USA zabili od začiatku útokov na východe Afganistanu polovicu príslušníkov Talibanu a al-Káidy, ktorí sa ukrývajú. . .

Misia v Bosne

BR OSN na svojom utorkovom zasadaní prijala rezolúciu, v ktorej uvítala budúcu misiu EÚ v Bosne a Hercegovine. Európska únia vystrieda súčasnú misiu OSN po skončení jej mandátu.<. . .

. . .

Počasie

Dnes bude oblačno až zamračené. Na severe občasný dážď, vo vysokých horských polohách sneženie, ktorého hranica sa popoludní bude znižovať. Na juhu zrážky len miestami. Najvyššia denná teplota väčšinou 10 až 15 stupňov. Juhozápadný až západný vietor 3 až 7, na horách 12 až 16 m/s, popoludní na hrebeňoch víchrica. Na horách vo výške 1500 m 5 stupňov.V piatok bude polooblačno až oblačno a miestami, najmä na severe a východe, prehánky, od stredných polôh snehové. Nočná teplota 4 až 0, na severe okolo -2, denná teplota 7 až 11, na severe okolo 4 stupne. V sobotu bude jasno až polooblačno. Nočná teplota 0 až -4, v horských dolinách okolo -6, denná teplota 10 až 14, na severe okolo 7 stupňov.Slnko vyjde zajtra o 6.20 a zapadne o 17.45 hod.

Amsterdamoblačno10
Atényjasno22
Belehradpolooblačno20
Berlínprehánky8
Bratislavaprehánky14
Brusel oblačno10
Budapešťoblačno16
Bukurešť oblačno17
Frankfurt prehánky10 
Helsinkisneženie1
Istanbuljasno17
Kodaňprehánky7
Kyjevprehánky4
Lisabonpolooblačno16
Londýnoblačno9
Madridpolooblačno13
Moskvasneženie0
Oslosnehové prehánky3
Parížprehánky10
Prahaprehánky12
Rímoblačno23
Sofiapolooblačno16
Štokholmsneženie1
Varšavaprehánky7
Viedeňprehánky13
Záhrebpolooblačno15
Ženevaoblačno9

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.