CHF28,397 Sk
CZK1,369 Sk
  Streda  10.Apríla 2002

Bleskový úvod

V piatom zápase finálovej série play-off hokejovej extraligy na zvolenskom ľade domáci Šechný už v 11. sekunde otvoril skóre stretnutia. Efekt z lepšej hry domáceho tímu sa dostavil až v závere tretiny gólovým ohňostrojom v rozpätí dvoch minút. V druhej tretine belasí zvýšili aktivitu, pomer striel vyznel v ich prospech 19:3, no skóre sa iba minimálne zmenilo. Tretiu tretinu začali domáci podobne ako celý zápas bleskovým úvodom. Kombinačná akcia na jeden dotyk - Rajčákove presné zakončenie znamenalo 6:1 v prospech Zvolenčanov a o osude zápasu bolo definitívne rozhodnuté. Zvolen - Slovan 8:1 (4:0, 1:1, 3:0). Góly: 1. a 59. Šechný, 17. a 47. Krayzel, 19. Čech, 19. Plavucha, 30. Török, 41. Rajčák - 24. Mrena. Na zápasy 2:3, ďalšie stretnutie sa hrá vo štvrtok v Bratislave, ak v ňom Slovan zvíťazí, je majstrom, pri víťazstve Zvolena sa rozhodne v sobotu vo Zvolene.