Hospodársky denník
USD47,17 Sk
EUR41,514 Sk
CHF28,262 Sk
CZK1,377 Sk
  Streda  17.Apríla 2002

Podnetný hráč

Vedenie zámorského klubu NHL Los Angeles Kings každoročne oceňuje svojich hráčov po skončení základnej časti v niekoľkých kategóriách a v tohtoročnom bilancovaní sa slovenskej hviezde Žigmundovi Pálffymu ušlo najviac hlasov v kategórii Najpodnetnejší hráč. O víťazovi tejto kategórie rozhodlo hlasovanie samotných hráčov.

(TASR)

Jediný úspech

V bratislavskom hoteli Devín slávnostne pokrstili oficiálnu publikáciu Slovenského olympijského výboru z XIX. ZOH pod názvom Salt Lake 2002. Kniha z autorskej dielne A. Zerera, obohatená 141 farebnými snímkami fotografov P. Pospíšila a J. Súkupa, sa mnohým, čo boli pri jej krste, zdala ako to najlepšie, čo vzišlo z účasti slovenskej výpravy v Salt Lake City.

(ger)

Píše históriu

Anglický futbalový útočník Mark Owen nastúpi v stredu v Liverpoole na medzištátne stretnutie proti Paraguaju po prvý raz ako kapitán reprezentácie. Owen sa tak stane ako 22-ročný druhým najmladším anglickým reprezentačným kapitánom v histórii. Mladší bol len Bobby Moore.

(TASR)

Iba v štafete

Olympijská víťazka v behu na 400 m Cathy Freemanová sa na júlových Hrách Commonwealthu v Manchesteri predstaví zatiaľ iba ako členka austrálskej štafety. Freemanová sa pre zranenie nezúčastnila na austrálskych majstrovstvách a na 400 m nesplnila limit.

(TASR)

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.