CHF28,262 Sk
CZK1,377 Sk
  Streda  17.Apríla 2002

Po dvoch prehrách remíza

Po prehrách 1:5 a 0:2 s českou reprezentáciou tretie stretnutie slovenskí hokejisti zvládli lepšie a po zaujímavom priebehu v peknom stretnutí získali cennú remízu. V brnianskej hale Rondo v polovici zápasu sa Slováci gólom Tomíka v presilovej hre ujali vedenia, keď strelec zužitkoval peknú kombinačnú akciu celého útoku a presnú prihrávku Hlinku. Česi o tri minúty vyrovnali, do šatní išli naši hokejisti predsa len s náskokom, no ohňostroj gólov priniesla záverečná tretina. Slováci zvládli aj náskok Čechov a napokon vybojovali cennú remízu, hoci veľkú zásluhu na nej má výborný brankár Staňa. Česko - Slovensko 4:4 (0:0, 1:2, 3:2). Góly: 33. a 48. Pivko, 42. Marušák, 45. Vlasák - 30. a 45. Tomík, 39. R. Petrovický, 51. Uram.