Hospodársky denník
USD46,668 Sk
EUR41,593 Sk
CHF28,327 Sk
CZK1,381 Sk
  Pondelok  22.Apríla 2002
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

slovenské ligy

FUTBAL: Superliga - 27. kolo: Ružomberok - Ozeta Dukla Trenčín 2:1 (0:0). Góly: 54. Šafranko, 80. Jurčo - 66. Ančic. Dubnica - Petržalka 1:0 (0:0), 82. Lysáček. Púchov - Žilina 1:1 (0:1). . .

Stalo sa

V stretnutí 36. kola škótskej futbalovej ligy sa v derby rozišiel Celtic s Rangersom po nerozhodnom výsledku 1:1. Slovák v drese Celtiku Moravčík hral do 72. minúty a v závere stretnutia sa. . .

Bez Jágra?

Hviezda českej hokejovej reprezentácie Jágr nastúpil v priateľskom zápase s Nemeckom na vlastné riziko. Dôvodom je nesúhlas Washingtonu Capitals s výškou jeho poistenia. Postoj klubu ohro. . .

Krátko

FUTBAL: Francúzsky reprezentant Robert Pires sa stal Hráčom roka v Anglicku pred holandským útočníkom Manchestru United van Nistelrooyom.

BASKETBAL: Kvalifikácia MEJ v Inowroclawi: Slovensk. . .

V derby rozhodla ofenzíva

Prešovčania nepodali pomocnú ruku, tigrom hrozí pád

Tak v Bratislave, ako aj na východe republiky v Prešove 27. kolo najvyššej futbalovej súťaže dalo dohromady tradičnýc. . .

Tmavá hnedka nesklamala

Ďalší slovenský jazdec s titulom džokeja

V nedeľu sa na Závodisku v bratislavskom Starom háji uskutočnil v poradí už 3. dostihový míting sezóny na Slovensku. Za účasti 88 p. . .

Do Guinnessovej knihy

Druhým „hetrikom“ po žijúcej gymnastickej legende Nadi Comaneciovej (1975/1977/1979) napísala 21-ročná Ruska Svetlana Chorkinová v sobotu na 24. ME v Patrase novú kapitolu dejí. . .

Zostali sme medzi elitou

Máte veľmi slabý ročník, tvrdí Nedomanský

Slovenskí hokejoví juniori (hráči do 18 rokov) zostávajú aj pre budúcu sezónu v elitnej skupine majstrovstiev sveta. Rozhodli o t. . .

Postup o osem priečok

Na medzinárodnom otvorenom turnaji šachistov vo francúzskom meste Metz vyhral slovenský reprezentant Gennadij Timoščenko v stretnutí 6. hracieho dňa nad medzinárodným majstrom . . .

Rozhodne vývoj situácie

Z kádra A-tímu vypadol Kropáč, Sabol a Špilár

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Ján Filc vyradil po posledných dvoch prípravných zápasoch pred MS proti Švajčiarom. . .

Na dvoch sám nestačil

Neuveriteľný zápas brankára obhajcu trofeje

Zámorská NHL pokračovala v noci na nedeľu piatimi zápasmi 1. kola play-off, v ktorých nastúpilo 8 Slovákov. Z víťazstva sa neteš. . .

. . .

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.