Hospodársky denník
USD46,936 Sk
EUR41,754 Sk
CHF28,472 Sk
CZK1,381 Sk
  Štvrtok  25.Apríla 2002
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

BUDE AJAX Z IACS?

Od roku 1999 ministerstvo pôdohospodárstva pracuje na príprave projektu Informačný administratívny kontrolný systém IACS, ktorý by mal dostať pod jednu strechu celú platobnú agen. . .

Nepodceňovať reálne riziká

Minister chce „posúriť“ podpísanie chýbajúcich zmlúv

Hoci sa zmluva medzi vládou SR a ruskou spoločnosťou Yukos o predaji 49 % akcií spoločnosti Transpetrol podpísala. . .

K firme cez labyrint pečiatok

Chcete sa postaviť na vlastné nohy a začať podnikať? Prvým skúšobným kameňom bude vybavenie živnostenského listu. Pokiaľ obstojíte, máte aspoň základné predp. . .

Česko potvrdilo nespochybniteľné

Zdržanlivý úsmev a vlažný stisk rúk predsedu Poslaneckej snemovne ČR Václava Klausa s prezidentom Václavom Havlom včera zasignalizovali prelomené ľady ich zmrznutý. . .

Kde sme a čo chceme (14)

Aby sme sa nestali príveskom

Dnes na otázky šéfredaktora Hd pre všetkých členov Hospodárskeho klubu (NEF), ktorými takpovediac pokračuje jeho februárová diskusia o pred. . .

Poľský hosť

Dnes prichádza na dvojdňovú oficiálnu návštevu SR poľský prezident Aleksander Kwašniewski. Cieľom návštevy sú rozhovory o možnostiach prehĺbenia vzájomnej spolupráce medzi SR a PR a v. . .

Expanzia trhu

Počet používateľov mobilných telefónov v Číne sa v marci tohto roka zvýšil o 5,5 milióna, keď v predchádzajúcom mesiaci stúpol o 5,94 milióna. Celkový počet používateľov sa tak stabi. . .

Podal demisiu

Jorge Remes Lenicov, ktorý od začiatku roka zastával post argentínskeho ministra hospodárstva včera podal demisiu. Odstúpenie bolo reakciou na odmietavý postoj Kongresu k jeho plánu . . .

Zmena politiky

Dezignovaný maďarský minister financií Csaba László vyhlásil, že vláda a centrálna banka krajiny v predchádzajúcich štyroch rokoch uskutočňovali politiku výrazného zhodnocovania for. . .

O príjmoch za SPP vo vláde až dnes

Po búrlivých diskusiách, ktoré rozvírili hladinu verejnej mienky, koaličná rada napokon v utorok večer odporučila prehodnotiť rozdelenie príjmov z privatizá. . .

Váš tieňový kabinet

Od 3. 4. do 24. 4. sme dostali 1721 platných hlasovacích lístkov do aprílového tieňového kabinetu. V uplynulom týždni hlasovalo 375 čitateľov. Na hlasovacích lístkoch sa ob. . .

. . .

Počasie

Dnes bude polojasno, popoludní pri časom zväčšenej oblačnosti miestami, najmä v horských oblastiach, prehánky, ojedinele aj búrky. Najvyššia denná teplota 16 až 20, na severe okolo 14 stupňov. Prevažne severný vietor 2 až 5 m/s, na horách vo výške 1500 m 6 stupňov.V piatok bude oblačno, časom až polooblačno a miestami prehánky, ojedinele aj búrky. Nočná teplota 10 až 6, v horských dolinách miestami okolo 4, denná teplota 16 až 20, na severe okolo 14 stupňov. V sobotu bude veľká oblačnosť až zamračené a na mnohých miestach dážď. Nočná teplota 11 až 6, denná teplota 13 až 17, na severe okolo 10 stupňov.Slnko vyjde zajtra o 5.43 a zapadne o 19.57 hod.

Amsterdampolooblačno19
Atényobčasný dážď19
Belehradoblačno22
Berlínoblačno15
Bratislavaoblačno18
Brusel polooblačno19
Budapešťoblačno20
Bukurešť oblačno22
Frankfurt dážď16 
Helsinkioblačno15
Istanbuloblačno18
Kodaňoblačno14
Kyjevoblačno16
Lisabonpolooblačno27
Londýnoblačno19
Madridpolooblačno24
Moskvapolojasno15
Oslooblačno9
Parížpolooblačno23
Prahaobčasný dážď15
Rímpolojasno23
Sofiaoblačno18
Štokholmzamračené16
Varšavapolooblačno16
Viedeňoblačno18
Záhrebprehánky21
Ženevaobčasný dážď17

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.