Hospodársky denník
USD46,501 Sk
EUR42,037 Sk
CHF28,717 Sk
CZK1,383 Sk
  Utorok  30.Apríla 2002
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

„LAHÔDKA“ PRE ZELENÝCH

Zelení si možno práve zapisujú Johnstona veľkými červenými písmenami na svoju čiernu listinu.

Neexistuje jednoduché riešenie. Taký je odka. . .

Kaspické ropné či krvavé paralely?

„Kaspická oblasť zaváňa krvou.“ Sú to síce len obavy hostiteľa minulotýždňového summitu krajín Kaspického regiónu turkménskeho prezidenta S. Nijazova, no druh. . .

Odpočúvanie

Firmy v ČR v boji s konkurenciou čoraz častejšie používajú odpočúvania, vykonané pomocou nelegálne zamontovaných špionážnych zariadení priamo v centrálach ekonomických súperov. Pot. . .

Sladké zlúčenie v Rusku

Na obzore je ovládnutie spoločnosti Krásnyj Okťábr

K dvom najvýznamnejším ruským producentom cukrovinkárskych výrobkov patria spoločnosti „Krásnyj Okťábr“ a „RotFront“. . .

Letecké právo pre SVE

Vysoké učenie technické s PHARE-Tempus

Brnianske Vysoké učenie technické sa v týchto dňoch stalo centrom vzdelávania v oblasti medzinárodného leteckého práva pre krajiny. . .

Zlučovanie

Juhokórejská odnož účtovnej spoločnosti Andersen sa zamýšľa zlúčiť s konkurenčnou spoločnosťou Deloitte & Touche. Dohoda by mala byť dokončená do 1. júla. K Deloitte & Touche sa pobo. . .

Minimálne tri továrne

GM dokončí prevzatie hlavnej časti Daewoo

Americká firma General Motors dnes dokončí dlho očakávané prevzatie kľúčových aktív juhokórejskej automobilky Daewoo. Predpokl. . .

Usmerňovanie zón

Skončilo sa neriadené rozdávanie dotácií

Počas 12 rokov rástli priemyselné zóny v ČR ako huby po daždi. Ich rozvoju napomohol hlavne systém štátnej podpory schválený začiatk. . .

Jadranský optimizmus

Niko Bulič: Hostia sú takí, aká je ponuka

„Na tento rok plánujeme nárast návštevnosti o 5 percent a ešte lepšie finančné výsledky,“ uvádza pred začiatkom letnej turistick. . .

ČNB proti silnej korune

Analytici neočakávajú výrazné oslabenie meny

Banková rada Českej národnej banky (ČNB) sa rozhodla s platnosťou od 26. apríla znížiť limitnú repo sadzbu o 0,5 % bodu. . .

Ponuka KĽDR

Severokórejský líder Kim Čong-il ponúkol americkému exprezidentovi Billovi Clintonovi sprostredkovateľskú úlohu v kórejskom konflikte. Ponuka, ktorej súčasťou je aj pozvánka do Pc. . .

Klaus o koalícii s ČSSD

Po voľbách sú všetky scenáre možné

Praha (TASR) - Po júnových voľbách v ČR sa môže objaviť aj veľká koalícia najsilnejších strán ODS a ČSSD. Túto možnosť naposledy p. . .

Dezercie v Iraku

Bagdad má zbrane z východnej Európy

Londýn (TASR) - V očakávaní možného amerického útoku sa Irak vyzbrojuje zbraňami z krajín východnej Európy, napísal včera britský denník. . .

Armáda už aj v Hebrone

BR OSN žiada Izrael o vstup do Džanínu

New York/Jeruzalem (TASR) - BR OSN očakáva pozitívnu odpoveď Izraela na vyslanie vyšetrovacej komisie do palestínskeho utečene. . .

Minúta ticha

Vrah varoval pred streľbou

Erfurt (TASR) - Šialený vrah z nemeckého Erfurtu varoval deň pred masakrou v Gutenbergovom gymnáziu viacero ľudí pred tým, aby nešli nasledujúci deň . . .

Komplexný máj

Na začiatku to bolo úplne jednoduché. Veď čo je prirodzenejšie, ako osláviť koniec zimy a návrat slnka či úrodnosť pôdy, ako to robili v pohanskej Európe. Tiež nie je ťažké vysv. . .

. . .

Počasie

Dnes bude polojasno, miestami pri časom zväčšenej oblačnosti prehánky, najmä na horách. Najvyššia denná teplota 16 až 20, na juhu okolo 22 stupňov. Južný až juhozápadný vietor 3 až 7 m/s. Teplota na horách vo výške 1500 m 6 stupňov.V stredu bude jasno až polojasno, cez deň teplo. Nočná teplota 9 až 5, denná teplota 22 až 26, na severe okolo 20 stupňov. Vo štvrtok bude jasno až polojasno a naďalej teplo. Nočná teplota 12 až 8, v horských dolinách 6, denná teplota 23 až 28, na severe okolo 21 stupňov.Slnko vyjde zajtra o 5.35 a zapadne o 20.04 hod.

Amsterdamzamračené12
Atényoblačno19
Belehradpolooblačno19
Berlíndážď12
Bratislavapolooblačno18
Brusel dážď12
Budapešťpolooblačno19
Bukurešť oblačno20
Frankfurt dážď13 
Helsinkidážď11
Istanbulmalá oblačnosť22
Kodaňprehánky12
Kyjevoblačno16
Lisabonpolooblačno23
Londýnoblačno13
Madridmalá oblačnosť27
Moskvadážď16
Oslodážď10
Parížoblačno16
Prahaobčasný dážď14
Rímpolojasno21
Sofiaoblačno15
Štokholmdážď12
Varšavaobčasný dážď13
Viedeňpolooblačno19
Záhreboblačno17
Ženevapolooblačno21

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.