Hospodársky denník
USD46,868 Sk
EUR42,488 Sk
CHF29,203 Sk
CZK1,391 Sk
  Streda  15.Mája 2002
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

VYPREDÁVAME, ČI NIE?

Predaj 49 % akcií každej z troch distribučných energetických spoločností - Západoslovenská energetika (ZSE), Východoslovenská energetika (VSE) a S. . .

Postupne k sebadeštrukcii

Argentíne pomôže len medzinárodne uznávaná autorita

Čo treba robiť s krajinou, kde už polovica obyvateľstva nie je schopná uspokojovať svoje základné životné potreby? N. . .

Ešteže zvíťazil zdravý rozum

Schodnou cestou je najmä poskytovanie výhodných úverov

Mnohí určite pamätáme na úpornú snahu bývalej ministerky financií zrušiť viaceré štátne špecializované fondy,. . .

Kde sme a čo chceme (29)

Postavíme sa predsa na nohy

Dnes na otázky šéfredaktora Hd pre všetkých členov Hospodárskeho klubu (NEF), ktorými takpovediac pokračuje jeho februárová diskusia o preds. . .

Sú rezolútne proti

Trh by nemal byť uniformný

V posledných dňoch je predkladaný verejnosti, ale aj poslancom Národnej rady SR argument, že my obchodníci s návrhom zákona o obchodných reťazcoch s. . .

Macedónsky prezident

Macedónsky prezident Boris Trajkovski s manželkou Vilmou dnes pricestujú na dvojdňovú oficiálnu štátnu návštevu SR. Počas pobytu by mal podpísať dve medzinárodné zmluvy - o ob. . .

Rusko - NATO

„Hoci slovo ťhistorickéŤ bolo v poslednom čase devalvované, táto iniciatíva jednoducho historická je, a tiež revolučná, symbolizuje novú úroveň spolupráce, ukazuje, ako ďaleko sme do. . .

Boli to autá

Maloobchodné tržby v USA zaznamenali v apríli najvyšší vzostup od októbra minulého roka. Oproti predchádzajúcemu mesiacu sa obrat zdvihol o 1,2 % na 300 mld. USD. Rast tržieb, ku ktor. . .

Ceny prekvapili

Maďarská inflácia v apríli prekvapivo vzrástla na 6,1 % z marcových 5,9 % a ukončila tak 11 mesiacov trvajúci pokles. Medzimesačný rast spotrebiteľských cien sa zrýchlil z 0,7 % na. . .

Výmena postov

Európsky parlament včera podporil vymenovanie Gréka Lucasa Papademosa na post viceprezidenta Európskej centrálnej banky. Papademos, ktorý sa teší podpore ministrov financií krajín . . .

Zmenili názor

Francúzsko uvažuje, že nedodrží záväzok dosiahnuť vyrovnaný štátny rozpočet do roku 2004, ktorý vyplýva z paktu stability pre eurozónu. Prezident J. Chirac a bývalý premiér L. Josp. . .

. . .

Počasie

Dnes bude jasno až polooblačno. Na severe a východe pri zväčšenej oblačnosti miestami prehánky, ojedinele búrky. Najvyššia denná teplota 20 až 24 stupňov. Teplota na horách vo výške 1500 m 9 stupňov. Západný až severozápadný vietor 3 až 7 m/s.Vo štvrtok bude polooblačno, ojedinele prehánky alebo búrky. Nočná teplota 12 až 8, denná teplota 22 až 26, na severe 19 stupňov. V piatok bude prevažne malá oblačnosť, ojedinele prehánky alebo búrky, najmä v horských oblastiach. Nočná teplota 14 až 9, denná teplota 23 až 27, na severe okolo 20 stupňov. Slnko vyjde zajtra o 5.13 a zapadne o 20.24 hod.

Amsterdamoblačno21
Aténypolooblačno25
Belehradpolojasno26
Berlínzamračené17
Bratislavapolooblačno25
Brusel oblačno16
Budapešťpolooblačno25
Bukurešť prehánky22
Frankfurt polooblačno20 
Helsinkipolooblačno23
Istanbulpolooblačno25
Kodaňoblačno17
Kyjevpolooblačno24
Lisabonpolooblačno21
Londýnoblačno15
Madridjasno25
Moskvaoblačno21
Oslooblačno20
Parížpolojasno25
Prahaprehánky18
Rímpolojasno24
Sofiaoblačno19
Štokholmpolooblačno20
Varšavapolooblačno24
Viedeňpolooblačno23
Záhreboblačno22
Ženevapolojasno23

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.