CZK1,391 Sk
  Streda  15.Mája 2002

Smutná domáca premiéra

Slovensko „21“ - Izrael „21“ 1:2 (0:1)

Futbalová reprezentácia do 21 rokov prehrala v prvom tohtoročnom domácom vystúpení vo Vranove s rovesníkmi z Izraela 1:2. Izraelčania už v úvode potvrdili kvality. Naši postupne začali získavať územnú prevahu, ale chýbala im presnosť vo finálnej fáze. Zlom nastal minútu pred prestávkou po fatálnej chybe brankára Poštrka, ktorý prihral priamo na nohu Degua a ten nezaváhal. Väčšiu ofenzívnu aktivitu priniesli v II. polčase zmeny v našom útoku. Naši vyrovnali v 64. minúte, keď Ďurica z priameho kopu využil chybu gólmana Izraela. O víťazstve hostí rozhodla rýchla kombinačná akcia 8 minút pred koncom, keď M. Biton hlavou zvýšil na 2:1. Zostava SR: Poštrk (46. Mucha) - Dančík, Palša, Hall, Svrček - Sapara, Ďuriš, Ďurica, Ančic - Obžera (46. Šesták), Gottwald (46. Kiška). Izrael: Nir (75. G. B. Nachum) - Moosa, Filyane (75. Attia), B. Haim, Nagar - E. Biton (63. M. Biton), Gazal (90. R. B. Nachum), Luzon, Degu (65. Babaev) - Barda (71. Fagida), Šivhon (56. Kuafo).