Hospodársky denník
USD47,165 Sk
EUR42,581 Sk
CHF29,262 Sk
CZK1,402 Sk
  Štvrtok  16.Mája 2002
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Kto a čo škodí Miklošovi

Tretieho mája z titulnej strany sme uverejnili článok s titulkom Boľševník na Úrade vlády SR (ÚV SR)? Autor T. Bucha sa v ňom venoval verejnej súťaži na čerpadlá a ich náhrad. . .

S ručením obmedzeným

Hasenie už nepomáha, čarovný prútik nemáme - treba systém

Riaditeľ košickej FNsP na Triede SNP Robert Roland včera oznámil čiastočne radostnú správu. V utorok po troch kolác. . .

Zladiť prácu a záujmy rodiny

Narastajú vplyvy napätej a neistej ekonomickej situácie

Myšlienka, že zamestnanec, ktorý má vytvorené podmienky na zvládnutie rodinných povinností a je spokojný, pod. . .

Kde sme a čo chceme (30)

Nebyť pápežskejší ako pápež

Dnes na otázky šéfredaktora Hd pre všetkých členov Hospodárskeho klubu (NEF), ktorými takpovediac pokračuje jeho februárová diskusia o predst. . .

O AGW

Včera bol v Hd M. Grega. Diskusia s ním sa týkala možných dôsledkov znefunkčnenia AGW, s. r. o., a AGW, a. s., štátnymi orgánmi, niektorých špeciálnych otázok vrátane cielených dezinformáci. . .

Unikát zo SR

Vojenský technický ústav z Liptovského Mikuláša predstavil na IDEE '02 v Trenčíne prístroj na diaľkové zisťovanie toxických látok v atmosfére. Zahraničné zariadenia majú podľa konštru. . .

Summit premien

Summit NATO v novembri v Prahe bude summitom transformácie Severoatlantickej aliancie, nie jednoducho len jej rozšírenia. V rozhovore pre včerajšie číslo denníka Le Monde to povedal. . .

Kto príde?

V súčasnosti sa čoraz častejšie do popredia dostáva otázka, kto v roku 2004 nahradí vo funkcii prezidenta americkej centrálnej banky (FED) Alana Greenspana. Výber jeho nástupcu nebude v. . .

Vplyv ropy

Výrazné posilnenie cien ropy sa premietlo do vývoja spotrebiteľských cien v USA za apríl, ktoré medzimesačne stúpli o 0,5 %. Tento nárast je najvýraznejší za posledných 12 mesiacov a zv. . .

Očakáva viac

Hospodársky rast Ruska v roku 2002 dosiahne podľa ministra hospodárstva a obchodu Germana Grefa úroveň 3,6 %, čo je o 0,2 % viac ako doterajšie oficiálne predikcie vlády. Na budúci . . .

Váš tieňový kabinet

Od 2. 5. do 15. 5. sme dostali 570 platných hlasovacích lístkov do májového tieňového kabinetu. V uplynulom týždni hlasovalo 339 čitateľov. Na hlasovacích lístkoch sa objav. . .

. . .

Počasie

Dnes bude zrána jasno až polojasno, cez deň väčšinou polooblačno, na severe a východe časom až oblačno a ojedinele prehánky. Najvyššia denná teplota 21 až 25, na severe okolo 19 stupňov. Teplota na horách vo výške 1500 m 10 stupňov. Slabý premenlivý vietor.V piatok bude jasno až polooblačno, na severe a východe miestami pri zväčšenej oblačnosti prehánky. Nočná teplota 13 až 8, denná teplota 23 až 27, na severe a východe okolo 21 stupňov. V sobotu bude jasno až polooblačno, ojedinele prehánky alebo búrky, najmä na západe krajiny. Nočná teplota 14 až 9, denná teplota 23 až 28 stupňov.Slnko vyjde zajtra o 5.12 a zapadne o 20.26 hod.

Amsterdampolooblačno21
Atényoblačno27
Belehradpolojasno26
Berlínjasno19
Bratislavapolooblačno24
Brusel malá oblačnosť19
Budapešťpolooblačno25
Bukurešť oblačno24
Frankfurt polojasno20 
Helsinkioblačno18
Istanbulpolooblačno23
Kodaň polojasno19
Kyjevoblačno17
Lisabonpolooblačno24
Londýnpolooblačno20
Madridjasno26
Moskvaoblačno21
Oslooblačno17
Parížpolojasno25
Prahamalá oblačnosť20
Rímpolojasno26
Sofiaoblačno22
Štokholmdážď15
Varšavaprehánky19
Viedeňpolooblačno23
Záhrebpolojasno24
Ženevapolojasno24

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.