Hospodársky denník
USD46,644 Sk
EUR42,248 Sk
CHF29,033 Sk
CZK1,376 Sk
  Pondelok  6.Mája 2002
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

METER NIE JE METER

Predseda politickej strany Smer Robert Fico pred niekoľkými dňami vyslovil ostré slová kritiky na zvolený postup privatizácie slovenskej energetiky. N. . .

Spojenci zostali spojencami

Európska únia - USA: bagatelizovanie existujúcich sporov

Vlastne to nie je až taká radosť byť najsilnejším a najrozvinutejším štátom na svete... Lebo po dosiahnutí vr. . .

„Bezproblémovᓠnávšteva

Komisár Európskej komisie Günter Verheugen počas svojej štvrtej návštevy SR viackrát zdôraznil, že je v záujme EÚ, aby Slovensko malo po parlamentných voľbách vládu schopn. . .

Kde sme a čo chceme (20)

Neoživovať ľavicové špecifiká

Dnes na otázky šéfredaktora Hd pre všetkých členov Hospodárskeho klubu (NEF), ktorými takpovediac pokračuje jeho februárová diskusia o pred. . .

Terorista?

Izraelský premiér Ariel Šaron predloží prezidentovi USA Georgovi W. Bushovi na ich budúcotýždňovom stretnutí stostranovú správu o spojení palestínskeho vodcu Jásira Arafata s teroristick. . .

Útok na zdravie

Peter Kasalovský

V piatok TV Markíza ponúkla verejnosti také mäsko, ktoré nemôžem stráviť. Člen vládneho kabinetu a prominentný člen SDKÚ sa vraj vyjadril, že by zobral úplatok, „. . .

Rast rezerv

Devízové rezervy bankového sektora SR zaznamenali oproti predošlému týždňu mierny nárast o 6 mil. USD na 6,353 mld. USD. Tento vývoj ovplyvnil nárast devízových rezerv NBS o 129 mil. US. . .

Zvýšili úvery

Česká exportní banka zvýšila v prvom štvrťroku medziročne objem podpísaných zmlúv na 8,9 mld. CZK. Čistý zisk v sledovanom období stúpol na 50 mil. CZK z predchádzajúcich 12 mil. CZK.. . .

Pokles cien

Aprílový ekonomický index EK klesol na 99,4 bodu z marcovej hodnoty 99,5 bodu, zatiaľ čo ekonómi predpovedali, že vzrastie na 99,7 bodu. V marci vzrástli výrobné ceny v rámci eurozóny m. . .

Chýba dôkaz

Maďarsko informovalo o prekvapujúcom prebytku na marcovom bežnom účte platobnej bilancie vo výške 32 mil. EUR. Podľa analytikov to však nie je dôkazom oživovania ekonomiky. Priame zah. . .

Čitateľský Prominent ekonomiky 2002

Od 29. 4. do 3. 5. došlo 439 a celkovo od 15. februára určuje poradie v tejto ankete tritisícsedemstoosemdesiat hlasovacích lístkov (3780).

Dodnes bolo nomi. . .

. . .

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.