Stalo sa

Organizátori OH 2004 v Aténach oslovili popovú hviezdu Georga Michaela, aby napísal oficiálnu hymnu tohto športového sviatku. Podľa odborného časopisu New Musical Express britský spevák o ponu. . .

V štvorkajakoch sme kráľmi

Tri zlaté a jedna strieborná medaila pre SR z ME kanoistov

Naši rýchlostní kanoisti získali na ME v Szegede tri zlaté a jedno strieborné miesto. Okrem toho sme mali vo f. . .

Krátko

VOLEJBAL: Výsledky 4. dvojkola Svetovej ligy mužov - A-skupina: Brazília - Portugalsko 3:0, B-skupina: Venezuela - Taliansko 1:3, C-skupina: Kuba - Rusko 1:3, D-skupina: Francúzsko - Japonsko. . .

Slovenské ligy

FUTBAL: I. liga - 2. kolo: Artmedia Petržalka - Spartak Trnava 1:1 (1:0). Góly: 32. Zárecký - 72. Fall. Rozhodca Cichý, ŽK: Medveď, Kinder - Staňo, 5829 divákov. Inter Bratislava - MŠ. . .

Vydarený ťah kapitána SR

Slovenky zdolali Francúzky a postupujú ďalej

Akoby podľa vopred stanoveného reálneho scenára sa vyvíjal štvrťfinálový duel Pohára federácie tenistiek medzi Slovenskom a Fr. . .

Olympijskí víťazi bodujú

Hochschornerovci zvíťazili na SP v Augsburgu

Slovenskí reprezentanti a olympijskí víťazi zo Sydney Peter a Pavol Hochschornerovci zvíťazili v kategórii C2 na podujatí 2. k. . .

Rekordný piaty titul

M. Schumacher najrýchlejší majster sveta v F 1

Nemec Michael Schumacher na Ferrari zvíťazil časom 1:32:09,837 h vo Veľkej cene Francúzska monopostov F 1 a získal svoj piaty t. . .

Bratia zlatí

Úspešne vstúpili do súťaží MSJ vo vodnom zjazde vo waleskej Bale slovenskí reprezentanti, keď na klasickej dlhej trati bratia Pavol a Peter Kabzanovci získali v C2 zlaté a Marcel Potočn. . .

Dar svojej bývalej škole

Už niekoľko rokov poznajú v USA slovenského hokejového útočníka Petra Bondru ako vedúcu osobnosť dobročinnej nadácie Scoring for Children (Bodovanie pre deti) i ako účastník. . .

Najlepší svetový výkon

M. Moravcová v ďalšom slovenskom rekorde

Slovenská plavkyňa Martina Moravcová utvorila na mítingu v americkom Austine nový slovenský rekord, keď vyhrala na 100 m motýlik č. . .

Líder asi stratil šancu

Po treťom dni British Open vedie Ernie Els

Po treťom dni 131. ročníka golfového turnaja British Open v škótskom Muirfielde je na čele Juhoafričan Ernie Els s celkovým súč. . .

Finálový duel opäť ožil

Uplatnil malú výhodu v koncovke a vyhral

Bulharský reprezentant Veselin Topalov sa postaral o zdramatizovanie finálového zápasu Turnaja kandidátov na titul majstra sveta. . .