CZK1,435 Sk
  Pondelok  23.Septembra 2002

Štvrtýkrát prví

Africkí atléti v SP suverénmi

Africkí atléti po štvrtý raz za sebou vyhrali Svetový pohár, súťaž družstiev, v ktorej sa stretávajú kontinentálne výbery a atletické veľmoci. V dvojdenn. . .

Zlepšil sa

Slovenský zápasník Roman Meduna (do 96 kg) podľahol vo štvrťfinále na MS v zápasení gréckorímskym štýlom v Moskve Kubáncovi Peňovi za šesť minút 1:3. Po 10. mieste na jarných ME vo fínsko. . .

Slovenské ligy

FUTBAL: Superliga - 10. kolo: Petržalka - 1. FC Košice 2:1 (1:1). Góly: 16. Maixner, 67. Suchánek - 45. M. Sovič, ŽK: Kubala - Obšitník, 2129 divákov. Inter - Dubnica 2:0 (0:0), 71. . . .

krátko

VESLOVANIE: Skif ľahkých váh: 1. Vabroušek (ČR) 6:58,87, 2. Podstupka (SR) 7:01,10, skif ťažkých váh: 1. Fernadez (Arg.) 6:53,12... 3. Žiška (SR) 6:55,25 B-finále na MS V Seville.

FUTBAL: . . .

Vypadli sme zo Svetového pohára

Ruskí tenisti zdolali Argentínu, postúpili do finále a stretnú sa s Francúzskom

Slovenskí tenisti vypadli po piatich rokoch zo svetovej skupiny Davisovho pohára a . . .

stalo sa

Po stretnutí 10. kola slovenskej futbalovej ligy Ružomberok - Slovan Bratislava (0:1) oznámil prezident domáceho klubu Milan Bezák meno nového trénera MŠK SCP. Stal sa ním do konca tejto se. . .

O zlate nebolo pochýb

V tomto roku získali piaty najcennejší kov

Na druhých akademických majstrovstvách sveta rýchlostných kanoistov v talianskom Bari si výborne počínal slovenský štvorkajak v zlo. . .

Úspech z vodnej plochy

Náš Čermák v tíme s Francúzmi na MS tretí

Po úspechu Mariána Junga, ktorý získal v Duisburgu titul majstra Európy v kategórii OSY-400, dosiahol ďalší významný úspech pre slo. . .

„Schumi“ volil

V Severnom Porýní-Vestfálsku, najhustejšie obývanej nemeckej spolkovej krajine, pristúpilo v nedeľu k volebným urnám približne 660 000 prvovoličov. Voliť sa na poslednú chvíľu a po pr. . .

Štvortakty majú šampióna

Historicky prvým majstrom sveta v MotoGP

Minuloročný posledný majster sveta kráľovskej triedy dvojtaktných motocyklov 500 cm3, 23-ročný taliansky jazdec tímu Honda Valen. . .

Obsadili druhú priečku

Malacky postúpili z prvej fázy Pohára ETTU

Stolní tenisti Mareka Malacky si vybojovali postup do druhej fázy Pohára ETTU, keď v záverečnom vystúpení na turnaji v gréckej E. . .