Hospodársky denník
USD37,135 Sk
EUR41,591 Sk
CHF26,836 Sk
CZK1,266 Sk
  Štvrtok  11.Septembra 2003
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

krátko

VOLEJBAL: ME mužov: Rusko - Holandsko 0:3 v Karlsruhe, ČR - Španielsko 1:3 v Lipsku.

BASKETBAL: Svit - Riga 94:84 v prípravnom stretnutí mužov.

CYKLISTIKA: Výsledky 5. etapy (166,7 km zo S. . .

Už pozná svoje súperky

Dnes štartuje stolnotenisový turnaj v Číne

Seriál stolnotenisových turnajov prestížnej série ITTF Pro Tour bude od dnešného dňa pokračovať v čínskom meste Fužu podujatím „Pa. . .

Definitívne štvrtí

Slovenská reprezentácia do 21 rokov zvíťazila v zápase 7. kvalifikačnej skupiny o postup na ME tejto vekovej kategórie v Púchove nad macedónskymi rovesníkmi 5:1. Pred záverečným s. . .

Američania pokrstia NTC

M. Mečíř nominoval Kučeru, Hrbatého, Becka a Mertiňáka

Slovenskí tenisti sú už v plnej prípravu na blížiace sa barážové stretnutie o účasť vo Svetovej skupine Davisovho p. . .

Padol tretí

Vedenie futbalového klubu MŠK Žilina ukončilo spoluprácu s trénerom Lešickým a jeho asistentom Rybárom. Nahradia ich Juraj Šimurka s asistentom Gabrielom. Po Bogdanovskom (Ružomberok) a . . .

Zákaz vstupu

Organizátori kvalifikačného futbalového stretnutia o postup na EURO 2004 v Portugalsku medzi Tureckom a Anglickom (11. októbra) po dohode s anglickými kolegami zakázali z bezpečnostných. . .

Okruh bude

Turecký premiér Recep Tayyip Erdogan v stredu oficiálne odštartoval stavebné práce na okruhu F1, ktorý vyrastie pri Istanbule. Premiérová Veľká cena Turecka by sa mala uskutočniť už v rok. . .

Malý Rím ožije aj športom

Vrcholom 6. ročník Trnava Cupu šortrekárov

Po návšteve pápeža Jána Pavla II. dnes podvečer ruch v „malom Ríme“ neutíchne. Na programe víkendu je tradičný trnavský jarmok . . .

Takmer všetci menili ceny

Lacnejšie permanentky v Poprade a Mikuláši

Extraligové hokejové kluby vstupujú do novej sezóny s viacerými novinkami. Počas letnej sezóny sa v takmer všetkých zmenili cen. . .

Rodená Írka favoritkou

Dostihový míting v Starom háji už v sobotu

Na bratislavskom hipodróme v Starom háji sa v sobotu o 14.30 hod. začne míting s desiatimi rovinovými, prekážkovými a klusáckymi. . .

Slušný výnos

Tréning futbalových majstrov sveta z Brazílie pred duelom kvalifikácie MS 2006 proti Ekvádoru si prišlo pozrieť viac ako 30 000 divákov. Päťnásobní majstri sveta si tak mohli na 35-ti. . .

Flámsko-valónsky konflikt

Radosť z triumfu v tieni obvinení z dopingu

Návrat víťazky tenisového US Open Justine Heninovej-Hardennovej do Belgicka po siedmich týždňoch strávených v Amerike zatien. . .

Dve miestenky na OH isté?

Ďalší rýchlostní kanoisti môžu prekvapiť

V americkom Gainesville odštartujú dnes úvodnými rozjazdami na 1000 m trati majstrovstvá sveta v rýchlostnej kanoistike, ktoré . . .

. . .

Počasie

Očakávame zvýšenú záťaž na meteosenzitívnych ľudí. Prevládať môžu ťažkosti pri ochoreniach pohybového aparátu (najmä reumatické bolesti), srdcovo-cievneho, dýchacieho, prípadne zažívacieho systému. Častejší môže byť výskyt nervozity, podráždenosti, únavy až depresie, bolestí hlavy, starších poranení a fantómových bolestí. Nižšia telesná a duševná výkonnosť, schopnosť sústredenia sa a pohotových reakcií môže zvýšiť riziko úrazov a nehôd.Zajtra predpokladáme pretrvávanie zdravotných ťažkostí podmienených počasím.(zč)

n Dnes bude veľká, predpoludním miestami zmenšená oblačnosť. Neskôr na viacerých miestach občasný dážď. Najvyššia teplota 15 až 20, na severozápade okolo 13 stupňov. Slabý, na západnom Slovensku západný vietor 3 až 6 m/s. Teplota na horách vo výške 1500 m okolo 9 stupňov.n V piatok bude prevažne veľká oblačnosť a na mnohých miestach občasný dážď alebo prehánky. Nočná teplota 12 až 8, v horských dolinách okolo 6 stupňov, denná 15 až 19, na severe miestami okolo 13 stupňov. V sobotu bude veľká oblačnosť až zamračené a na mnohých miestach dážď alebo prehánky. Na západe časom zmenšená oblačnosť a zrážky len miestami. Nočná teplota 11 až 7 stupňov, denná 15 až 19, na severovýchode okolo 13 stupňov.n Slnko vyjde zajtra o 6.26 a zapadne o 19.11 hod.

Amsterdamdážď17
Atényzamračené27
Belehradzamračené20
Berlíndážď14
Bratislavaoblačno18
Bruselpolooblačno18
Budapešťoblačno20
Bukurešťzamračené21
Frankfurtdážď16
Helsinkipolojasno20
Istanbuldážď25
Kodaňdážď15
Kyjevzamračené16
Lisabonpolojasno26
Londýnoblačno18
Madridpolojasno26
Moskvaoblačno15
Oslooblačno18
Parížoblačno21
Prahadážď15
Rímjasno29
Sofiadážď15
Štokholmpolojasno19
Varšavazamračené18
Viedeňoblačno18
Záhreboblačno20
Ženevaoblačno17

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.