Hospodársky denník
USD37,135 Sk
EUR41,591 Sk
CHF26,836 Sk
CZK1,266 Sk
  Štvrtok  11.Septembra 2003
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Odmieta obvinenia

Chce pokračovať v programe

Taliansky premiér Silvio Berlusconi poprel v rozhovore pre britský týždenník Spectator všetky obvinenia, ktoré boli proti nemu vznesené. Tvrdí, že ne. . .

PASTORAČNÁ NÁVŠTEVA

Najvyšší pre.staviteľ rímskokatolíckej cirkvi Jeho Svätosť Ján Pavol II. na pozvanie prezidenta SR Rudolfa Schustera začína dnes štvordňovú pastoračnú návštevu Slovenskej re. . .

Umrel otec H-bomby

Za otca vodíkovej bomby označovaný americký atómový fyzik maďarského pôvodu Edward Teller zomrel v utorok v kalifornskom Stanforde vo veku nedožitých 95 rokov. Informoval o t. . .

Za všetko zlo...

Prezidenti Srbska a Čiernej Hory a Chorvátskej republiky Svetozar Marovič a Stipe Mesič sa včera v Belehrade navzájom ospravedlnili za „všetko zlo, ktoré si ich národy spôsobil. . .

Sľubujú udalosti vyšetriť

Na útokoch spred dvoch rokov sa pracuje

Washington (TASR) - V USA zriadená nezávislá komisia zaoberajúca sa útokmi z 11. septembra 2001 prisľúbila „plné a kompletné . . .

Nezamestnanosť rastie

Česká ekonomika v lete mierne vzrástla

Český štatistický úrad (ČŠÚ) vydal začiatkom týždňa súhrn ekonomických informácií, ktoré potvrdzujú nerovnomerný trend v národnom . . .

udalosti

Viac proti

Odpor Švédov proti vstupu krajiny do Európskej menovej únie (EMÚ) stále prevažuje a vzrástol o dva body na 48 %, kým podpora zavedenia eura sa drží na rovnakej úrovni (39 . . .

Opäť kvitne násilie

Nové atentáty, nové intervencie

Ramalláh (TASR) - Predseda palestínskeho parlamentu Ahmad Kurája včera oznámil, že prijíma funkciu ministerského predsedu a na základe pove. . .

Spory zostali minulosťou

Obnova vzťahov Maďarska s Ruskom

Dvojdňová návšteva predsedu ruskej vlády Michaila Kasianova v Maďarsku potvrdila zlepšujúcu sa atmosféru vzťahov oboch krajín. Dlhé o. . .

Rozpad grónskej koalície

Spory okolo rozpočtu rozložili vládu

Nuuk (TASR) - Koaličná vláda grónskej samosprávy sa po ôsmich mesiacoch od nástupu k moci rozpadla pre spor okolo rozpočtu. Bud. . .

. . .

Počasie

Očakávame zvýšenú záťaž na meteosenzitívnych ľudí. Prevládať môžu ťažkosti pri ochoreniach pohybového aparátu (najmä reumatické bolesti), srdcovo-cievneho, dýchacieho, prípadne zažívacieho systému. Častejší môže byť výskyt nervozity, podráždenosti, únavy až depresie, bolestí hlavy, starších poranení a fantómových bolestí. Nižšia telesná a duševná výkonnosť, schopnosť sústredenia sa a pohotových reakcií môže zvýšiť riziko úrazov a nehôd.Zajtra predpokladáme pretrvávanie zdravotných ťažkostí podmienených počasím.(zč)

n Dnes bude veľká, predpoludním miestami zmenšená oblačnosť. Neskôr na viacerých miestach občasný dážď. Najvyššia teplota 15 až 20, na severozápade okolo 13 stupňov. Slabý, na západnom Slovensku západný vietor 3 až 6 m/s. Teplota na horách vo výške 1500 m okolo 9 stupňov.n V piatok bude prevažne veľká oblačnosť a na mnohých miestach občasný dážď alebo prehánky. Nočná teplota 12 až 8, v horských dolinách okolo 6 stupňov, denná 15 až 19, na severe miestami okolo 13 stupňov. V sobotu bude veľká oblačnosť až zamračené a na mnohých miestach dážď alebo prehánky. Na západe časom zmenšená oblačnosť a zrážky len miestami. Nočná teplota 11 až 7 stupňov, denná 15 až 19, na severovýchode okolo 13 stupňov.n Slnko vyjde zajtra o 6.26 a zapadne o 19.11 hod.

Amsterdamdážď17
Atényzamračené27
Belehradzamračené20
Berlíndážď14
Bratislavaoblačno18
Bruselpolooblačno18
Budapešťoblačno20
Bukurešťzamračené21
Frankfurtdážď16
Helsinkipolojasno20
Istanbuldážď25
Kodaňdážď15
Kyjevzamračené16
Lisabonpolojasno26
Londýnoblačno18
Madridpolojasno26
Moskvaoblačno15
Oslooblačno18
Parížoblačno21
Prahadážď15
Rímjasno29
Sofiadážď15
Štokholmpolojasno19
Varšavazamračené18
Viedeňoblačno18
Záhreboblačno20
Ženevaoblačno17

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.